Náměsíční vrazi


Stanislava Veselá

Krvavé zločiny pod vlivem měsíce? Skutečné případy vražd v náměsíčnosti.

Chladné světlo měsíce dopadá na tvář spícího člověka. Ten se najednou zvedá a s vytřeštěnýma očima opouští místnost – stále však spí. Náměsíčnost je reálný fenomén, který inspiroval nespočet popkulturních děl. Věděli jste však, že v tomto stavu lidé mohou spáchat vraždu a nevědomky připravit o život partnera nebo vlastní dítě? Poznejte skutečné případy vražd s tajemnou aurou somnambulismu! Které byly vskutku sporné a kdy si pachatel jen pokoušel snížit trest? To a mnohem více zjistíte ve strhujícím true crime vyprávění.

Stanislava Veselá pochází z jižní Moravy. Ve volném čase se již několik let věnuje tématice true crime a v roce 2019 založila úspěšný YouTube kanál Krimi Příběhy, který je největší svého druhu na československé scéně.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr non-fiction
Počet stran 200
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.09.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,392 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026511854
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Stanislava Veselá Stanislava Veselá

Stanislava Veselá


Stanislava Veselá pochází z jižní Moravy. Ve volném čase se již několik let věnuje tématice true crime a v roce 2019 založila úspěšný YouTube kanál Krimi Příběhy, který je největší svého druhu na československé scéně. Ve své debutové knize se věnuje děsivému fenoménu zločinů v náměsíčnosti. V historii kriminalistiky došlo k mnoha případům, kdy lidé během spánku spáchali obzvlášť ohavné činy, ze kterých mrazí. A před zkušenými kriminalisty vyvstává otázka: opravdu pachatel netuší, čeho se dopustil?

Zobrazit profil autora