Nebát se a mluvit

Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav

Karel Voříšek, Jan Přeučil

Pojďte se pobavit, zasmát a něčemu přiučit se skvělým hercem Janem Přeučilem a známým moderátorem Karlem Voříškem.

Jan Přeučil a Karel Voříšek spojili herecké a moderátorské umění a společně připravili knihu pro každého, kdo se chce zdokonalit v mluvení a přesvědčivosti před lidmi. Praktické řečnické triky a fígle ukazují nejen na sobě, ale i na kamarádech z branže. Nečekejte školometské povídání, autoři s nebývalou otevřeností přiznávají svoje chyby a omyly, ze kterých se poučili. Odhalují, co jim pomáhá a co byste mohli vyzkoušet i vy ve své praxi.

Kniha je vedená formou poutavého a často vtipného rozhovoru, proložená praktickými cvičeními i konkrétními radami a postřehy odkoukanými od života.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Počet stran 200
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.02.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,396 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026511205
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Karel Voříšek Karel Voříšek

Karel Voříšek


Karel Voříšek je český televizní moderátor, od května 2013 působí na FTV Prima. Moderuje také společenské akce, tiskové konference, odborné konference a další události. Vedle toho připravuje vlastní autorské pořady. Na svých přednáškách a praktických seminářích zaměřených na sílu slova a přesvědčivého vystupování na veřejnosti předává dál svoje dlouholeté zkušenosti ze světa médií a velkých firem. Staví na vlastních úspěších i omylech, které mu ukázaly cestu. Jeho kniha Žij teď vypráví o jeho cestě za indickou ajurvédou, prastarým učením o tajemství života. S nadhledem v ní popisuje svoji občas nesnadnou pouť za poznáním sebe sama a radí, jak si nenechat kecat do života a vychutnat si kouzlo přítomného okamžiku.

Zobrazit profil autora