Velmi osobní kniha o zdraví

Jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu

Margit Slimáková

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.

„Až dočtete tuto výjimečnou knihu uleví se vám. Už nikdy vás nenapadne držet dietu. Zjistíte totiž, že žít zdravě je mnohem přirozenější, logičtější a jednodušší než jste si mysleli."


Hanka Zemanová - autorka bestsellerů Nová Biokuchařka a BioAbecedář

„Neznám nikoho, kdo dokáže nadchnout do zdravého jídla i životosprávy tolik lidí a tak trvale jako Margit — je jedinečná, stejně jako tato kniha.“


Robert Vlach - podnikatelský poradce a autor bestselleru Na volné noze


Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné
Podobné

Detailní informace

Počet stran 336
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.05.2018
Formát 190x250 mm
Hmotnost 0,917 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026507536
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Video

Recenze

kultura21.cz - Jak jíst a žít skutečně zdravě


„Díky přehledně členěnému textu, vypíchnutí stěžejních informací a srozumitelnému podání celého obsahu je snadné získat pocit, že to všechno zvládnete.“

zdravakrasna.blogspot.com - Recenze - Velmi osobní kniha o zdraví


„Kniha je to úžasná, nic nevnucuje, postoj má sice jasně daný, ale je z ní cítit takové to "Hele, takhle to dělám já, ale jestli to tak budeš dělat ty, je čistě na tobě."

Autor knihy

Margit Slimáková Margit Slimáková

Margit Slimáková


Margit je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Věnuje se poradenství, osvětě, publikační i přednáškové činnosti a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Prosazuje zdravou výživu do škol a je autorkou tzv. Zdravého talíře, který nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Margit také založila a koordinuje Globopol, první český think-tank zaměřený na otázky výživy a zdravotní prevence. Ve své Velmi osobní knize o zdraví, které už se prodalo přes 50 000 výtisků, nabízí řadu doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě pečovat.

Zobrazit profil autora